Sklep JANDREX.PL

Koszyk (0)
Bluza Wojskowa
SKU: bluza-woj
Bądź pierszy/a napisz opinię
190,00 zł


Bluza powstała w oparciu o doświadczenia własne żołnierzy wynikłe ze służby poza granicami kraju oraz wskazówki powstałe na bazie eksploatacji dotychczasowych wzorów umundurowania polowego. Bluza zapinana jest z przodu zamkiem błyskawicznym przykrytym patką zapinaną na taśmy veltro. Zamiast stosowanego w polskich mundurach polowych kołnierza zastosowano stójkę, która posiada możliwość szczelnego zapinania wokół szyi. Rozwiązanie takie pozwala ochronić szyje przed wpływem złych warunków atmosferycznych. Na plecach bluzy umieszczono zaszewki które pozwalają na pełny i swobodny ruch ramion. Bluza posiada sześć kieszeni. Cztery zewnętrzne, dwie mieszkowe kieszenie na piersiach, zamykane klapą zapinaną taśmą veltro, i dwie kieszenie mieszczące się pod mieszkowymi, dostęp do tych kieszeni jest również w kamizelce. Dwie kieszenie mieszkowe na ramionach zamykane klapą zapinaną taśmą veltro. Wszystkie kieszenie zamykane klapą posiadają konstrukcje, która uszczelnia kieszeń po zamknięciu, dodatkowo kieszenie umieszczone są pod kątem. Rozwiązanie to ułatwia dostęp do wnętrza kieszeni bez kłopotliwych ewolucji nadgarstkiem.

Nad kieszeniami na piersiach naszyte są odcinki taśmy veltro do mocowania plakietek z nazwiskiem i grupą krwi. Na kieszeniach naramiennych również umieszczone są odcinki taśmy veltro na których można dopinać dodatkowe oznaczenia i emblematy.

Dostępne kieszenie na ramionach pod kątem i standard, przy zamówieniu proszę dopisać jakie sobie państwo życzą.

Dostępne kolory;

- WZ 93 pantera leśna

- pantera pustynna

- czarny

- Multikam

Tkaniny Rip-stop

Przy większych zamówieniach możemy na życzenie klienta nanieść drobne zmiany.

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Polecane Produkty

 
Polub Nas na Facebooku. Sprawdź aktualne promocje, konkursy.
 

Zapisz się do Newslettera
Aby być na bieżąco z nowościami i promocjami.

Lubliniec 2008-2013 © PPUH Jandrex: Nowoczesne polary, umundurowanie (kurtki, kamizelki, spodnie, kamizelki kuloodporne), torby oraz plecaki dla hobbystów i służb mundurowych.
Wykonanie sklepu: Strony internetowe Lubliniec WebWizard.pl